Klausimai - atsakymai

Čia galite užduoti klausimą Stanislovui Tomui.

Pensijų byla laimėta – visos pensijos neviršijančios 30 % minimalios algos ant popieriaus (o minimali alga ant popieriaus skaičiuojama pridėjus mokesčius prie minimalios algos į rankas, kuri sudaro 60 % vidutinės algos į rankas) yra NETEISĖTOS. Sprendimas galioja visiems pensininkams ATGALINE DATA nuo 1991 metų, bet Lietuvos teismai priteisia kompensacijas tik nuo 2020 metų. DABAR METAS REIKALAUTI, KAD LIETUVA PRADĖTŲ VYKDYTI. Dėl to, kad negalima vienu metu gauti ir senatvės pensijos, ir invalidumo pašalpos, aš skundą JTO pateikiau – sprendimo dar nėra.

Taip, galima. Bet sunku. Kadangi FB teikia paslaugas Lietuvos teritorijoje, galima bandyti į Lietuvos teismą, bet gali tekti skųstis ir į JTO.

Labą vakarą, ponas Tomai, ar jus užsiimtumete mano reikalu, jei reikalas ne valstybinis, liečiantis mane ir mano vaiką, Lietuvos pilieti, nepilnameti vaiką ( 27.05.2019). Vaikas gimė Šveicarijoje, ne santuokoje. Santuoka įregistruota po vaiko gimimo praėjus 3-4 men siekiant jo tevui gauti darbo viza. Santuokos metu buvo patiriamas psichologinis, fiziologijos smurtas. Buves vyras nesveikas, smurtaujantis nesukalbamas ir neadekvatus. Albanijos pilietis. Viza baigiasi 2023 metais. Aš išvažiavau i Lietuva, 18.06.22 nes mano tevui buvo konstatuotos paskutines stadijos vėžys. 17.06.22 teisme Arbon mieste įvyko separacija. Dokumentus Jums atsidūriau jūsų nurodytu paštu jei jus sudomintu ir jei jus rastumėte laiko nagrinėti mano klausimą. Nes šiuo metu buves vyras grasina mane paduoti i teism kad pavogiau vaiką. Aš visas instancijas Šveicarijoje įspėjau apie mūsų konfliktą, ginčus, kad nieko nevalgiau plius ex vyras žino adresą kur šiuo metu ra duosi su vaiku. Aš tuo tarpu susisieksiu su visomis instancijomis Šveicarijoje ir pranešiau apie jo nusikalstama veika . Apie prekyba narkotikais. Aš nepabėgau iš Sveicarijos, atvirkščiai, bet šiuo metu ten grįžti ir ypatingai pas ji tai niekada. Alimentu nuo kada jam priteisti sumokėta už 2 men ( nuo 17.06.22 kiekviena men po 2000 Fr) sumokėjo tik už birželį ir rugpjūtį. Viskas. Jis mane grasina nužudyti ir atimti vaiką. Jeigu aš negrįšiu i sveicarija nemokės alimentu. Aš paprašiau jo dingti iš mano gyvenimo ir nieko nemokėti, pasake atvaziuos i Lietuva, sudegins namą ir nužudys mane. Grasina ir mano motinai kuri yra po 2 infarktu, vėžio. Tevas nuo streso ir staigios vėžio diagnozės mirė 3 men bėgyje. Aš su autoimuniniu tiroiditu. Su vaiku apskritai iš psichiatru neišlendantis, konfliktai jo akyse vyko😞vaiko teises Lietuvoje pasake tai ne jų bėda kompetencija. Prasau Jūsų atsakykite, aciu!

Virginija

Taip, galima apskųsti į tarptautines teismines instancijas. Parašykite man emailą stanislovas.tomas@gmail.com

Busiu Lietuvoje lapkričio pabaigoje. Bet šiaip galite ir emailą į stanislovas.tomas@gmail.com siųsti.

Sveiki. Aš Jus puikiai suprantu, bet galvoju ar žmonėms tai svarbu? Lietuviai yra labai pasyvūs. Lietuvoje yra 9 žmonės – Konstitucinio Teismo teisėjai. Jeigu jie nutaria, kad Konstitucija nepažeista, vadinasi, nepažeista. Su tuo labai sunku kovoti ir reikia labai didelio užsispyrimo.

Lapkričio pabaigoje busiu.

Taip, galima. Jau yra viena laimėta tokia byla prieš Vokietiją. Jūs galite man geriau parašyti emailu stanislovas.tomas@gmail.com

Sveiki, su mielu noru, bet reikia, kad jis pats arba jo giminės man parašytų. Aš gi negaliu ateiti iš gatvės savo noru. Turi būti jo įgaliojimas.

Deja, tik prancūziškai. Ji yra paskelbta mano puslapyje https://www.academia.edu/41911802/Le_Chamanisme_judiciaire_les_méthodes_dinterprétation_de_la_Cour_de_Justice_de_lEU_et_de_la_Cour_Européenne_des_Droits_de_lHomme

Deja, pedofilams pavyko apgauti Deimantės močiutę Laimą Kedienę, kuri padarė pareiškimą, kad niekas neturi teisės domėtis kas yra Deimantei, kad JT nutrauktų bylą. Tai JT ir nutraukė bylą. Taip, ją apgavo, bet tame yra ir jos neapdairumas. Jos pareiškimai JT sužlugdė bylą.

Telegram +7 9125992409, bet geriausia rašyti emailą į stanislovas.tomas@gmail.com

Sveiki, niekas dar to neprašė 🙂 Parašykite geriau man emailą į stanislovas.tomas@gmail.com

Būtų daug ką galima padaryti, bet Laima Kedienė kreipėsi į JT ir paprašė nutraukti bylą. Tai tuo ir pasibaigė. Aš negaliu nieko daryti, jeigu močiutė yra prieš.

Deja, Laimos Kedienės prašymu byla nutraukta. Kedienę apgavo, o ji nesuprato, kad reikia pareikšti, kad ji nieko neatsisakinėjo. Bet toks likimas, matyt.

Yra Follow-up procedūra ir gali būti taikomos sankcijos (bet tai nėra lengva procedūra). Šiuo metu aš esu pateikęs JTO keletą prašymų arba skirti Lietuvai piniginę baudą, arba leisti prisiteisti tokią kompensacija kitoje JTO valstybėje. Kol kas laukiame. Rolandas Paksas dėl savo bylos nutarė viską mesti. Bet kiti neturėtų taip lengvai nusileisti.

Man yra 38 metai. Per 38 metus, esu gyvenęs 29 valstybėse – tarp jų apie 3 metus Lietuvoje ir apie 3 mėnesius Rusijoje 🙂 Labai myliu Braziliją. Kai tarp Lietuvos ir Brazilijos bus karas, kariausiu Brazilijos pusėje 🙂

Aišku, kad esu. Yra įvairių trolių, kurie skleidžia šmeižtą. Šmeižtas prasidėjo kai 2016 m kovo mėnesį išsiregistravau iš advokatų Andoroje ir išskridau į Maskvą – Maskvoje licenciją išdavė 2016-06-23, todėl apie 3 mėnesius jau nebuvau advokatas Andoroje ir dar nebuvau gavęs licencijos Maskvoje. Tuo idiotai ir naudojasi iki šiol. Apie tai, kad esu advokatas Rusijos registre yra paskelbta Rusijos teisingumo ministerijos puslapyje – nuoroda mano puslapyje – biografijoje.

1. Taip, galima tiesiai į JT. Neįgaliesiems visais atvejais geriau į JT, nes Jungtinės Tautos vadovaujasi specialia Neįgaliųjų teisių konvencija.
2. JT apie 3 metus. EŽTT apie 8 metus.

Melagis baudžiamas mirtimi.

Bailys baudžiamas mirtimi.

Čingischanas

Kur yra Jūsų teisių pažeidimas?
1. Europos socialinės chartijos 4 str. (Išvada XIV-2) nustato, kad minimali alga šiuo metu yra 625 €, bet lietuviai nesiskundžia jau 17 metų.
2. Iš Europos žmogaus teisių konvencijos 3 str. (precedentas Lariošina-Budina) seka, kad bazinė pensija šiuo metu yra 307 € (skurdo rizikos riba), bet lietuviai nesiskundžia jau 24 metus.
Nė vienas Europos Parlamento narys iš Lietuvos per 15 metų nė karto nepasiskundė dėl šių Europos teisės pažeidimų, nes “nežinojo, kad buvo galima”. Priešingai – EP nariai Bronis Ropė (LŽVS), Zigmantas Balčytis (LSDP) ir Antanas Guoga (liberalai) prašė ES nubausti Vokietiją už reikalavimą kelti lietuviams minimalią algą, nes tokiu reikalavimu Vokietija pažeidžia Lietuvos nepriklausomybę.