Prof. dr. Stanislovo Tomo sąrašas
Europos Parlamento rinkimai

Parama ir talka

Būdai, kuriais galite mus paremti:

1)   PAREMTI RINKIMINĘ KOMPANIJĄ

Paremti daugiau kaip 12 EUR suma gali tik tie Lietuvos Respublikos piliečiai, kurie yra deklaravę savo pajamas ir turtą už 2017. Vieno asmens paramos suma negali būti didesnė nei 8.850 EUR bei negali viršyti 10% deklaruotų metinių pajamų už 2017.

Rinkiminė sąskaita: LT19 7300 0101 5746 2530

Gavėjas: Stanislovas Tomas

Mokėjimo paskirtis: Parama (mokėtojas būtinaituri įrašyti savo ASMENS KODĄ, kitaip paaukoti pinigai negalės būti panaudoti rinkimų kampanijai finansuoti ir bus grąžinti rėmėjui arba atiteks valstybės biudžetui)

2)   PAREMTI PENSIJŲ IR MMA TEISMINĮ PROCESĄ

Nepriklausomai nuo rinkimų baigties advokatas prof. Stanislovas Tomas rengia kolektyvinę bylą prieš Lietuvos vyriausybę dėl Europos ir JTO teisės pažeidimų – bazinė pensijas šiuo metu teisiškai Lietuvoje yra 307 € (skurdo rizikos riba), o minimali alga šiuo metu Lietuvoje teisiškai yra 625 €. Tačiau šias teises galima apginti tik per teismą ir tik tada, kai susirinks 1000 žmonių.

Teisinio projekto sąskaita: LT973500010002807310

Gavėjas: Stanislovas Tomas

Mokėjimo paskirtis: pensija (jeigu norite įstoti į kolektyvinį procesą kaip pensininkas),MMA (jeigu norite įstoti į kolektyvinį procesą kaip minimalios algos gavėjas), bendra auka (jeigu nesate pensininkas arba MMA gavėjas).

Po apmokėjimo galite užpildyti anketą svetainėje www.pensininkai.eu arba www.minimalialga.eu. Jeigu nesate pensininkas arba MMA gaunantis asmuo ir nepildote anketos, mes paremsime Jūsų pinigais pensininką arba neįgalų žmogų.

3)   PASIRAŠYTI UŽ PROF. DR. STANISLOVO TOMO SĄRAŠĄ

Tam, kad galėtumėme dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose, mums reikia surinkti 10 000 parašų. Pasirašyti galima dviem būdais:

 Per elektronines paslaugas šitoje svetainėje: nuoroda atsiras kovo 2.

— Ant popieriaus. Parašykite savo vardą, pavardę, tapatybės kortelės arba paso numerį, deklaruotą adresą ir telefoną el. paštu lietuvoskonservatoriai@gmail.com ir mes atnešime Jums popierių.

 4) ĮSTOTI Į LIETUVOS KONSERVATORIŲ PARTIJĄ

Jeigu norite įstoti į partiją, parašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, tapatybės kortelės arba paso numerį, deklaruotą adresą ir telefoną el. paštu lietuvoskonservatoriai@gmail.com

5) PASPAUSKITE “PATINKA” FACEBOOKE