Tekstas Paramos ir Talkos puslapyje

Būdai, kuriais galite mus paremti:

1)   PAREMTI PENSIJŲ IR MMA TEISMINĮ PROCESĄ

Nepriklausomai nuo rinkimų baigties advokatas prof. Stanislovas Tomas rengia kolektyvinę bylą prieš Lietuvos vyriausybę dėl Europos ir JTO teisės pažeidimų – bazinė pensijas šiuo metu teisiškai Lietuvoje yra 345 € (skurdo rizikos riba), o minimali alga šiuo metu Lietuvoje teisiškai yra 625 €. Tačiau šias teises galima apginti tik per teismą ir tik tada, kai susirinks 1000 žmonių.

Teisinio projekto sąskaita: LT973500010002807310

Gavėjas: Stanislovas Tomas

Mokėjimo paskirtis: pensija (jeigu norite įstoti į kolektyvinį procesą kaip pensininkas),MMA (jeigu norite įstoti į kolektyvinį procesą kaip minimalios algos gavėjas), bendra auka (jeigu nesate pensininkas arba MMA gavėjas).

Po apmokėjimo galite užpildyti anketą svetainėje www.pensininkai.eu arba www.minimalialga.eu. Jeigu nesate pensininkas arba MMA gaunantis asmuo ir nepildote anketos, mes paremsime Jūsų pinigais pensininką arba neįgalų žmogų.

 2) ĮSTOTI Į KOVOTOJŲ UŽ LIETUVĄ SĄJUNGĄ

Jeigu norite įstoti į partiją, kuriai vadovauja prof. Stanislovas Tomas – parašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, tapatybės kortelės arba paso numerį, deklaruotą adresą ir telefoną el. paštu lietuvoskonservatoriai@gmail.com

3) PASPAUSKITE “PATINKA” FACEBOOKE