Klausimai - atsakymai

Čia galite užduoti klausimą Stanislovui Tomui.

Aišku, kad esu. Yra įvairių trolių, kurie skleidžia šmeižtą. Šmeižtas prasidėjo kai 2016 m kovo mėnesį išsiregistravau iš advokatų Andoroje ir išskridau į Maskvą – Maskvoje licenciją išdavė 2016-06-23, todėl apie 3 mėnesius jau nebuvau advokatas Andoroje ir dar nebuvau gavęs licencijos Maskvoje. Tuo idiotai ir naudojasi iki šiol. Apie tai, kad esu advokatas Rusijos registre yra paskelbta Rusijos teisingumo ministerijos puslapyje – nuoroda mano puslapyje – biografijoje.

1. Taip, galima tiesiai į JT. Neįgaliesiems visais atvejais geriau į JT, nes Jungtinės Tautos vadovaujasi specialia Neįgaliųjų teisių konvencija.
2. JT apie 3 metus. EŽTT apie 8 metus.

Melagis baudžiamas mirtimi.

Bailys baudžiamas mirtimi.

Čingischanas

Kur yra Jūsų teisių pažeidimas?
1. Europos socialinės chartijos 4 str. (Išvada XIV-2) nustato, kad minimali alga šiuo metu yra 625 €, bet lietuviai nesiskundžia jau 17 metų.
2. Iš Europos žmogaus teisių konvencijos 3 str. (precedentas Lariošina-Budina) seka, kad bazinė pensija šiuo metu yra 307 € (skurdo rizikos riba), bet lietuviai nesiskundžia jau 24 metus.
Nė vienas Europos Parlamento narys iš Lietuvos per 15 metų nė karto nepasiskundė dėl šių Europos teisės pažeidimų, nes “nežinojo, kad buvo galima”. Priešingai – EP nariai Bronis Ropė (LŽVS), Zigmantas Balčytis (LSDP) ir Antanas Guoga (liberalai) prašė ES nubausti Vokietiją už reikalavimą kelti lietuviams minimalią algą, nes tokiu reikalavimu Vokietija pažeidžia Lietuvos nepriklausomybę.