Naujienos

Prof. Stanislovas Tomas – vakarietiškas juristas, kuris kolektyvinį ieškinį grindžia Amerikos teisės praktika

Kai Profesorius advokatas Stanislovas Tomas paskelbė apie kolektyvinius ieškinius, kuriuos teiks Jungtinėms Tautoms, sujudo subruzdo, subezdėjo visas komunistinis – KGBistinis raugas.

LTSR-2 gyventojams, senąjai nomenklatūrai viskas, kas susiję su Amerika, iki šiandien sukelia isteriją.

Juk Amerikoje labai išvystyta teisė, ir todėl ten ir yra sena demokratija.

Profesorius Stanislovas Tomas, nebežinodamas, kaip kitaip padėti badaujantiems Lietuvos pensininkams – daugelis gyvena gerokai žemiau oficialios skurdo ribos – sukūrė projektą “minimali alga 600 eurų, bazinė pensija 307 eurų”, paskelbė apie tai viešai, ir pasiūlė net ir nedalyvaujantiems projekte, remti šį 5 metų kolektyvinių ieškinių projektą.

Netrukus, kai projektas ėmė judėti – žmonės ėmė aukoti, pensininkai – registruotis į tinklalapį “www. pensininkas.eu”, valstybinė KGB gauja aktyvizavo savo seną kadrą, apie kurį Stanislovas Tomas dabar šneka paprastai “A.D. šizofrenijos priepuolis” – ir jis ėmė pilti purvą ant profesoriaus.

Naudojo tas pačias fake ir juodąsias technologijas, ką jau buvo išbandžiusi valdžia ir sisteminė žiniasklaida – ir kad jis nėra advokatas, ir kad nieko nebaigęs, ir kad niekada negalės atstovauti EŽTT, o Jungtinėse Tautose kažkoks Neris Germanas jo “nematė” ir panašūs kliedesiai ir nesąmonės.

Nors A.D. ilgus metus vaidino, jog jam rūpi žmonės, ir jis orientavosi labiausiai į pensininkus – tai ištikimiausi jo skaitytojai, šio šeštadienio numeryje, kuris dėl A.D. machinacijų, slepiant, tiksliau, išgrobstant PVM, yra nebeplatinamas, jis įdėjęs savo antireklamos straipsnį apie tariamą sukčių St. Tomą, kuris reikalauja labai daug už 5 bylinėjimosi metus – “net” 50 eurų.

Pats A.D. 50 eurų vos išstenėdavo ir išbezdėddavo už …apeliacinį skundą…Seni KGB kadrai įsivaizduoja, jog teisinės paslaugos turi būti nemokamos, o visus juristus, kurie ima pinigus už paslaugas, jie vadina sukčiais, aferistais.

A. D. Stanislovo Tomo šmeižimo kampaniją pradėjo nuo Rūtos Janutienės laidos, kurioje ji Stanislovą Tomą išvadino sukčiumi ir aferistu, kodėl jis už skundą EŽTT atseit žinodamas, jog tikrai nelaimės, paėmė “net” 1300 eurų.

R. Janutienė arba apsimetė kvaila, arba ji nežino, jog tiek kainuoja vien ieškinys pirmojoje instancijoje Lietuvoje.

O rezultato žinoti yra neįmanoma – juk kolegijoje sėdi labai aktyvus Lietuvos kalinių, bedarbių, pensininkų priešininkas Kūris, kuris visada prieštarauja bet kokiems lietuvių skundams, o bylos nagrinėjimo metu netgi eina į kalėjimus ir daro spaudimą kaliniams (liudijo “gyvagalvis” kalinys Juozas Maksimavičius savo laiškuose man.)

Janutienė dar iškėlė mintį, jog jeigu advokatas yra veikiantis užsienyje, tai jis yra Lietuvoje nelegalas – neva Lietuva yra kažkokia čiamba vamba šalis, ir čia negalima dirbti, jeigu tu atvyksti iš svetur, ir jeigu netgi teismas reziduoja svetur.

Šios ir panašios kliedesingos idėjos yra būdingos su sistema glaudžiai suaugusiems sistemos parazitams.

Stanislovas Tomas siūlo normalų, Amerikos teise ir praktika pagrįstą būdą – paduoti kolektyvinį ieškinį, ne mažiau 1000 žmonių vienoje vietoje, ir tada teismas turės nagrinėti, nes taip bus išreikšta didelės visuomenės socialinės grupės, pretenzija. JTO reglamentas leidžia tokiu atveju bylinėtis didelei grupei, ir laiko tai viešuoju, visuomenės interesu. Vien tokio ieškinio padavimas sukeltų visišką sąmyšį Daukanto ir kituose dvaruose, juk net mokesčiai nuo naujų metų buvo taip keičiami, kad popieriuose atrodytų, jog žmonės gauna 555 eurų algą – deja, algos ne padidėjo, o netgi kai kuriems sumažėjo. Sumažėjo ir gaunamos išmokos už vaikus. Padidėjo savarankiškai mokamas PSD. Net 2,5 euro.

Daugiau apie projektą čia:

http://www.legalstrategy.eu/lt/

Autorė: Kristina Sulikienė

2019 kovo 3